طراحان اطلاعات و ارتباطات تارادیس
(با مسئولیت محدود)

021-88852556
021-88443943

برای دریافت مشاوره رایگان و یا سفارش محصولات و خدمات، با ما تماس بگیرید.

سئو و مطالب پیرامون آن

مقالات سئو و مطالب پیرامون آن
سئو (SEO) چیست؟

سئو (SEO) چیست؟

سئو سایت به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. سئو SEO مخفف کلمه Search Engine Optimization است. هدف سئو ایجاد شرایطی است که سایت شما براحتی توسط موتورهای جستجو شناسایی گردد و کاربران اینترنتی که نیاز به استفاده از خدمات شما دارند را براحتی به سایت شما هدایت کند.

Sem چیست؟

Sem چیست؟

SEM مخفف کلمه Search Engine Marketing و به معنی بازاریابی موتورهای جستجواست و برای ایجاد تبلیغات و دیده شدن سریع در موتورهای جستجو است.

فهمیدن جایگاه سایت خود در موتور جستجو

فهمیدن جایگاه سایت خود در موتور جستجو

برای اینکه بدانید جایگاه شما در نتیجه جستجوی موتور جستجوی گوگل کجا قرار دارد. این مقاله را مطالعه کنید.

لینک ها ؛ قدرتمند ترین عوامل رتبه بندی در الگوریتم های گوگل

لینک ها ؛ قدرتمند ترین عوامل رتبه بندی در الگوریتم های گوگل

سئو ۲۰۱۷ هنوز بر برخی از فاکتور های بهینه سازی وب سایت در سال های قبل تمرکز دارد ؛ لینک ها هنوز مهم هستند و فرایند لینک بیلدینگ با احتیاط و تخصص بیشتری صورت می گیرد اما اصل موضوع یعنی لینک سازی همچنان دست نخورده باقی مانده است با یک پیش شرط بسیار مهم و آن هم کانتنت یا محتوای اختصاصی است .در کنار موارد گفته شده سی تی آر (ctr) بالا هم به عوامل مهم رتبه بندی هسته الگوریتم های گوگل اضاف شده است .

SEO Off Page چیست؟

SEO Off Page چیست؟

موتورهای جستجو بیشترین تلاش خود را در جهت پاسخگویی مطلوب به درخواست کاربران، معطوف نموده اند. در واقع هدف اصلی موتورهای جستجو نشان دادن نتایج جستجو به بهترین شکل ممکن می‎باشد بطوری که کاربران پاسخ سوالات خود را در صفحات اول بیابند. از این رو مجموعه ای از قوانین را تعیین کرده اند. مجموعه این قوانین با عنوان سئو معرفی می‎شود. سئو به دو قسمت سئوی داخلی (ON PAGE SEO) و سئوی خارجی (OFF PAGE SEO) تقسیم می‏ شود.

اهمیت ایمیل مارکتینگ در سال 2017

اهمیت ایمیل مارکتینگ در سال 2017

ایمیل مارکتینگ یکی از روش های بازاریابی مانند سئو است.یکی از بهترین روش ها برای دریافت مشتریان وفادار، ایمیل مارکتینگ است. ارسال خبرنامه با استفاده از ایمیل مارکتینگ، یکی از روش هایی است که می توان در آن آخرین مقالات و خبرها برای کاربران ارسال کرد.