طراحی سایت آژانس مسافرتی

روزانه هزارن جستجو برای رزرو تور و رزرو هتل توسط کاربران ایرانی صورت می گیرد. طراحی سایت آژانس مسافرتی با در نظر گرفتن نیاز این کاربران و ارائه خدمات آنلاین آژانس ها از طریق وب سایت، بهترین راه حل برای بهبود بازار کسب و کار آژانس ها و جذب این کاربران می باشد. . اولین قدم برای ارائه این خدمات به صورت مفید طراحی سایت متناسب با فرآیندهای کاری این مراکز می‌باشد.

صنعت گردشگردی در ایران هر روزه مشاهده تغییرات بسیاری است و پر رنگ تر شدن نقش آژانس های مسافرتی در ارائه خدمات گردشگری به مسافران غیر قابل چشم پوشی است. این روزها آژانس های کوچک و بزرگ جهت معرفی و ارائه خدمات خود به صورت آنلاین فعالیت خود را گسترش داده اند. و آژانس های مسافرتی و هواپیمایی جهت فعالیت گسترده تر در آینده نیاز به ارائه خدمات خود به صورت آنلاین دارند. موضوعی که تغییر موثری در روند جذب مسافران دارد و آژانس ها را ملزم به فعالیت بیشتر در دنیای مجازی می نماید.

این روزها بسیاری از مردم به صورت اینترنتی فرآیندهای جستجو و یافتن تورها، هتلها و پروازها را انجام می دهند. و مقایسه قیمت های و کیفیت خدمات مورد نیاز خود را ترجیحا به صورت اینترنتی انجام می دهند.

با راه اندازی و یا بهینه کردن سایت آژانس ، مدیران آژانس های مسافرتی و هواپیمایی قادر به ورود به بازار آنلاین خواهند بود. جایی که تعداد کاربران و درخواست کنندگان خدمات بیش از حد انتظار آژانس ها می باشد. و در صورت پوشش این بازار به صورت مناسب، فروش آژانس ها به صورت مشخص صعودی خواهد بود.

فاکتورهای مهم برای طراحی سایت آژانس مسافرتی:

- داشتن قالب و طرح گرافیکی ساده ولی جذاب

- سرعت مناسب لود صفحات سایت (لودینگ مناسب کمتر از 10 ثانیه)

- پنل کاربران جهت ارتباط موثر با اعضا و کاربران سایت

- پنل مدیریت ساده و قوی جهت کنترل و مدیریت کلیه اطلاعات سایت و درخواست ها

- سئو مناسب سایت آژانس و کسب رتبه بالا در نتایج موتورهای جستجو همچون گوگل و Bing

- امکانات و پشتیبانی فنی مناسب فنی از سایت در طول مدت حیات سایت آژانس

- و سایر امکاناتی که مدیریت و کارکنان آژانس در جهت ارائه خدمات آنلاین به آن نیازمندند.