خدمات ما

شرکت تارادیس با در اختیار داشتن تیمی متخصص و با سابقه از توسعه دهندگان و طراحان وب و با استفاده از جدیدترین نرم افزارهای موجود و بکار بردن جدیدترین متدهای طراحی و همچنین رعایت آخرین استانداردهای بین المللی توسعه وب این امکان را برای شرکت ها و اشخاص حقیقی و حقوقی ایجاد می کند تا با اطمینان کامل وارد دنیای اینترنت شوند.

اطلاعات بیشتر
راهکارهای هوشمند

راهکارهای هوشمند یا BI امروز یک مسیر مشخص و روشن را برای کسب و کارها فراهم می کند. تمامی کسب و کارها می توانند با استفاده از داشبوردهای مدیریتی و یا زیرساخت های مرتبط، گامی فراتر از سایر رقبای خود بردارند.

اطلاعات بیشتر
محصولات ما

نرم افزار رزرواسیون هتل و تور تارادیس در کنار نرم افزار فروش شبکه ای (خرید،فروش،مالی و app فروشگاهی) جزئی از محصولات این شرکت محسوب می گردد. همچنین پروژه های هوش تجاری این شرکت متناسب با نیاز کارفرما طراحی و پیاده سازی می گردد

اطلاعات بیشتر
هتل ها

هتل ها

هتلها و مدیریت صحیح مراکز اقامتی در صنعت گردشگری یک انتنخاب نیست بلکه جزء الزامات این صنعت محسوب می گردد. تارادیس راه حل های هوشمند را در زمینه مدیریت هوشمند هتل ارائه می دهد.

اطلاعات بیشتر

آژانس ها

آژانس ها

تارادیس راه حل های هوشمند و مناسبی را به آژانس های مسافرتی ارائه می دهد. استفاده از بستر مناسب IT و نیز ایجاد امکانات مناسب جهت همراهی و کمک در تصمیم گیری مدیران آژانس ها امروزه یک نیاز اساسی است.

اطلاعات بیشتر

خرده فروش ها (کسب و کارهای کوچگ)

خرده فروش ها (کسب و کارهای کوچگ)

تارادیس همراه کسب و کارهای کوچک که نیاز به معرفی خود دارند و یا نیاز به پیاده سازی ایده های خود دارند، است. با بهره گیری از ابزار و یا راه حل های تارادیس ما سعی می کنیم کسب و کارهای کوچک را همراهی می کنیم تا در مسیر رشد قرار گیرند.

اطلاعات بیشتر

سیستم های فروش شبکه ای

سیستم های فروش شبکه ای

کسب و کارهایی که در زمینه تولید محصولات و فروش آنها فعالیت می کنند. می توانند از راه حل های تارادیس جهت پیاده سازی و یا بهبود فرآیند فروش خود بهره ببرند. تارادیس با ابزارهای وب بیس خود امکان رشد سریع در کسب و کارهای فروش شبکه ای را فراهم می کند.

اطلاعات بیشتر

طراحی تجربه کاربری (DX)

یک UI بدون UX مانند یک نقاش است که رنگ را بر روی بوم فاقد اندیشه رنگ می کند؛ در حالی که UX بدون UI شبیه قاب مجسمه ای است که هیچ کاغذی در آن نیست. یک تجربه عالی محصول با UX به دنبال UI آغاز می شود

12 نوع محبوب وب سایت هایی که می توانید ایجاد کنید

حوزه وب بسیار گسترده است و در حال حاضر بیش از میلیاردها سایت به صورت آنلاین در حوزه های مختلف کاری فعالیت می کنند و همه آن ها تلاش دارند نظر بازدیدکنندگان را به خود جلب نمایند.